Ga direct naar de content
  • 100% natuurlijk
  • Gemaakt in Europa
  • Voor 16:00 besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending vanaf €70
  • 14 dagen bedenktijd
Account Winkelwagen 0
  • Thuis
  • Snacks
    • Alles in Snacks
    • Kauwsnacks
    • Tussendoortjes
    • Trainingssnacks
    • Alle snacks
  • Brokken
  • Supplement
  • Contact
    • Alles in Contact
    • Verkooppunt
Menu
  • Thuis
  • Snacks
    • Kauwsnacks
    • Tussendoortjes
    • Trainingssnacks
    • Alle snacks
  • Brokken
  • Supplement
  • Contact
    • Verkooppunt
AccountWinkelwagen

Zoeken

Welkom bij BRUUN

10% korting op je eerste bestelling

Laat je e-mailadres achter en je krijgt meteen een kortingscode. Daarna af en toe nieuws, geen spam.

Eenmalig geldig, niet te combineren met andere acties. Uitschrijven kan altijd.

Winkelwagen 0

Nog €70,00 tot gratis verzending

Nog leeg.

Je hond wacht. Kies een snack.

Shop alle snacks

Sta vooraan in de rij.

Nieuwe smaken, voorraad-updates en af en toe een hondengrap. Geen spam.

Uitschrijven kan altijd.

Shop

  • Search

Service

  • Search

Volg ons

  • Instagram

Contact

Vragen over een bestelling of product? Mail info@wicotreats.com, je krijgt antwoord van een mens. Meestal binnen één werkdag.

Maalbroekweg 1B
6071 NS Swalmen

100% natuurlijk · 100% Europees · 100% BRUUN

© 2026 BRUUN

  • Privacybeleid

    Zoekopdracht

    Producten

    • Eend cubes 200g
      Eend cubes 200g

      Eend cubes 200g

      €7,99 EUR Eenheidsprijs €39,95 EUR/kg
    • Geitenhuid 200 g
      Geitenhuid 200 g

      Geitenhuid 200 g

      €6,49 EUR Eenheidsprijs €32,45 EUR/kg
    • Kabeljauwblokjes 150 g
      Kabeljauwblokjes 150 g

      Kabeljauwblokjes 150 g

      €5,99 EUR Eenheidsprijs €39,93 EUR/kg
    • Kameelhuid plaatje 20x20 cm
      Kameelhuid plaatje 20x20 cm

      Kameelhuid plaatje 20x20 cm

      €3,00 EUR