Skip to content
  • 100% natural
  • Made in Europe
  • Ordered before 4 PM, shipped today
  • Free shipping on orders over [amount]
  • [00] days reflection period
Account Shopping cart 0
  • Home
  • Snacks
    • All in Snacks
    • Chew treats
    • Snacks
    • Training treats
    • All snacks
  • Kibble
  • Supplement
  • Contact
    • All in Contact
    • Point of Sale
Menu
  • Home
  • Snacks
    • Chew treats
    • Snacks
    • Training treats
    • All snacks
  • Kibble
  • Supplement
  • Contact
    • Point of Sale
AccountShopping cart

Search

Welcome to BRUUN

10% off your first order

Leave your email address and you will receive a discount code immediately. After that, occasional news, no spam.

Valid once, cannot be combined with other offers. You can unsubscribe at any time.

Shopping cart 0

€70,00 away from free shipping

Still empty.

Your dog is waiting. Choose a snack.

Shop all snacks

Stand at the front of the line.

New flavors, stock updates and the occasional dog joke. No spam.

You can unsubscribe at any time.

Shop

  • Zoeken

Service

  • Zoeken

Follow us

  • Instagram

Contact

Questions about an order or product? Email us, you will get an answer from a human.

100% natural · 100% European · 100% BRUUN

© 2026 BRUUN

  • Privacy policy

    Search

    Products

    • Duck cubes 200g
      Duck cubes 200g

      Duck cubes 200g

      €7,99 EUR Unit price €39,95 EUR/kg
    • Goatskin 200 g
      Goatskin 200 g

      Goatskin 200 g

      €6,49 EUR Unit price €32,45 EUR/kg
    • Cod cubes 150 g
      Cod cubes 150 g

      Cod cubes 150 g

      €5,99 EUR Unit price €39,93 EUR/kg
    • Camel hide patch 20x20 cm
      Camel hide patch 20x20 cm

      Camel hide patch 20x20 cm

      €3,00 EUR